Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

školení probíhalo v klubovně ZKO Vlašim a týkalo se nového zkušebního řádu IGP, který je platný od roku 2019.
Účastníky proškoloval rozhodčí Jaroslav Tišl.
více  Zavřít popis alba 
  • 9.3.2019
  • 31 zobrazení
  • 0
  • 00
Ukázka výcviku na Májových slavnostech ve Vlašimi.

ÚČASTNÍCI:
Blanka Kadlečková + GERT z Vydří louky
Přibyslava Kopecká + ATTILA de Rancho de la Suerte
Danuška Seidlová + JURINKA
Kristýna Herklocová + EBYGAIL Kogito Easter
Libuše Voláková + IRA z Hromadného
Daniel Semrád + BELLA
Ondřejka Brabcová + BORNEO z Měsíčního údolí
Miroslava Chramostová + BRITY – Inka Sinensis Bohemia
Lenka Röschelová + BAILEE Red Hurricane
Miloslav Škvor + KENY
Ladislav Tlustoš + COUDY Budíkovice
Jaroslav Hrabal + DIX od Zrzavé dračice

FIGURANT:
Daniel Suchopar

ÚČASTNÍKŮM VELEL:
Zdeněk Hrubec

MODERÁTOR:
Vladimír Slabý
více  Zavřít popis alba 
  • 1.5.2019
  • 20 zobrazení
  • 0
  • 00
Ukázka výcviku na Májových slavnostech ve Vlašimi.

ÚČASTNÍCI:
Blanka Kadlečková + GERT z Vydří louky
Přibyslava Kopecká + ATTILA de Rancho de la Suerte
Danuška Seidlová + JURINKA
Kristýna Herklocová + EBYGAIL Kogito Easter
Libuše Voláková + IRA z Hromadného
Daniel Semrád + BELLA
Ondřejka Brabcová + BORNEO z Měsíčního údolí
Miroslava Chramostová + BRITY – Inka Sinensis Bohemia
Lenka Röschelová + BAILEE Red Hurricane
Miloslav Škvor + KENY
Ladislav Tlustoš + COUDY Budíkovice
Jaroslav Hrabal + DIX od Zrzavé dračice

FIGURANT:
Daniel Suchopar

ÚČASTNÍKŮM VELEL:
Zdeněk Hrubec

MODERÁTOR:
Vladimír Slabý
více  Zavřít popis alba 
  • 20.5.2019
  • 64 zobrazení
  • 0
  • 00
Zkoušky dle NZŘ a MZŘ

ÚČASTNÍCI:

ZZO
Vacková Věra + Logar z Boršova (Chodský pes)

ZVV1
Brabcová Ondřejka + Borneo z Měsíčního údolí (NO)
Pýcha Josef + Quinta Miss Jakoso (NO)

BH
Voláková Libuše + Ira z Hromadného (NO)

SPr2
Roschelová Lenka + Bailee Red Hurricane (NO)

FPr3
Pětrošová Alena + Avalon Altaja (BŠO)

Rozhodčí: Jaroslav Tišl
Figurant: Daniel Suchopar
Šlapač stop: Marie Seidlová
Vedoucí zkoušek: Miroslava Chramostová
více  Zavřít popis alba 
  • 6.4.2019
  • 84 zobrazení
  • 0
  • 00
Zkoušky dle NZŘ a MZŘ

Účastníci:
ZZO:
Herklocová Kristýna + Ebygail Kogito Easter (AUO)
Semrád Daniel + Bella BPP (BOC)
ZZO1:
Hrubec Zdeněk + Drak Bohemio Terrano (AT)
ZM:
Kopecká Přibyslava + Attila de Rancho de la Suerte (RTW)
ZVV1:
Röschelová Lenka + Bailee Red Hurricane (NO)
Kadlečková Blanka + Ellie od Zrzavé dračice (NO)
Sádlo Pavel + Quinta Miss Jakoso (NO)
BH:
Voláková Libuše + Ira z Hromadného (NO)
FPr3:
Vladyka Jiří + Cid Bohemia Terrano (AT)
SPr3:
Vajsarová Jana + Bára z Měsíčního údolí (NO)

Figurant: Daniel Suchopar
Rozhodčí: Jaroslav Tišl
více  Zavřít popis alba 
  • 6.10.2018
  • 54 zobrazení
  • 0
  • 00
Závod proběhl dle kategorie ZZO, ZM, ZVV1, ZVV1 dvojice a IPO2 (vše beze stop) + cena diváka :-)
Rozhodčí – Bc. Petra Rohlenová
Figurant – Daniel Suchopar

UMÍSTĚNÍ ZÁVODNÍKŮ:

Kategorie ZZO:
1. Semrád Daniel + Bella (BOC);
2. Hrubec Zdeněk + Drak Bohemia Terrano (AT)
3. Bartáková Šárka + Rhea Valacirca (sibiřský husky)
4. Valnohová Tereza + Lord z Jan-Ru (MK)
5. Kostíková Aneta + Dusty (labradora)
6. Karaffová Gabriela + Gája od Zlaté Vydry (RTW)
7. Seidlová Dana + Jurinka

Kategorie ZM:
1. Votrubová Radka + Aram z New City Vsi (AST);
2. Janeba René + Domingo (BOM)
3. Röschelová Lenka + Bailey Red Hurricane (NO); 4. Voláková Libuše + Ira z Hromadného (NO)

Kategorie ZVV1:
1. Janeba René + Fantagira (NO)
2. Vajsarová Jana + Bára z Měsíčního údolí (NO)
3. Velebil Vlastimil + Akim (BOM)

Kategorie ZVV1 - dvojice:
1. Kopecká Přibyslava + Attila de Rancho de la Suerte (RTW) a Votrubová Radka + Abby z Novobydžovska (AST)
2. Suchopar Daniel + Berry od Zrzavé dračice (NO) a Bébrová Aneta + John Wayne Junior Drago z Čekyňského dvora (AST)
3. Šubrtová Marie + Yukon (NO) a Šott Josef + Alf (NO)

Kategorie IPO2:
1. Hrabal Jaroslav + Dix od Zrzavé dračice (NO)
2. Řežáková Pavlína + Cira (NO)
3. Kopecká Přibyslava + Sheila (NO)

Nejlepší poslušnost:
Hrabal Jaroslav + Dix od Zrzavé dračice (NO)

Nejlepší obrana:
Hrabal Jaroslav + Dix od Zrzavé dračice (NO)

Nejmladší účastník:
Seidlová Dana

Cena diváků:
Bartáková Šárka + Rhea Valacirca

Putovní pohár získal:
Hrabal Jaroslav + Dix od Zrzavé dračice (NO)
více  Zavřít popis alba 
  • 16.9.2018
  • 43 zobrazení
  • 0
  • 00
Závod proběhl dle kategorie ZZO, ZM, ZVV1, ZVV1 dvojice a IPO2 (vše beze stop) + cena diváka :-)
Rozhodčí – Bc. Petra Rohlenová
Figurant – Daniel Suchopar

UMÍSTĚNÍ ZÁVODNÍKŮ:

Kategorie ZZO:
1. Semrád Daniel + Bella (BOC);
2. Hrubec Zdeněk + Drak Bohemia Terrano (AT)
3. Bartáková Šárka + Rhea Valacirca (sibiřský husky)
4. Valnohová Tereza + Lord z Jan-Ru (MK)
5. Kostíková Aneta + Dusty (labradora)
6. Karaffová Gabriela + Gája od Zlaté Vydry (RTW)
7. Seidlová Dana + Jurinka

Kategorie ZM:
1. Votrubová Radka + Aram z New City Vsi (AST);
2. Janeba René + Domingo (BOM)
3. Röschelová Lenka + Bailey Red Hurricane (NO); 4. Voláková Libuše + Ira z Hromadného (NO)

Kategorie ZVV1:
1. Janeba René + Fantagira (NO)
2. Vajsarová Jana + Bára z Měsíčního údolí (NO)
3. Velebil Vlastimil + Akim (BOM)

Kategorie ZVV1 - dvojice:
1. Kopecká Přibyslava + Attila de Rancho de la Suerte (RTW) a Votrubová Radka + Abby z Novobydžovska (AST)
2. Suchopar Daniel + Berry od Zrzavé dračice (NO) a Bébrová Aneta + John Wayne Junior Drago z Čekyňského dvora (AST)
3. Šubrtová Marie + Yukon (NO) a Šott Josef + Alf (NO)

Kategorie IPO2:
1. Hrabal Jaroslav + Dix od Zrzavé dračice (NO)
2. Řežáková Pavlína + Cira (NO)
3. Kopecká Přibyslava + Sheila (NO)

Nejlepší poslušnost:
Hrabal Jaroslav + Dix od Zrzavé dračice (NO)

Nejlepší obrana:
Hrabal Jaroslav + Dix od Zrzavé dračice (NO)

Nejmladší účastník:
Seidlová Dana

Cena diváků:
Bartáková Šárka + Rhea Valacirca

Putovní pohár získal:
Hrabal Jaroslav + Dix od Zrzavé dračice (NO)
více  Zavřít popis alba 
  • 16.9.2018
  • 70 zobrazení
  • 0
  • 00
Zkoušky dle KJ Brno.

Účastnici:
ZOP:
Herklocová Kristýna + Ebygail Kogito Easter (AUO); Röschelová Lenka + Bailee Red Hurricane (NO); Seidlová Dana + Jurinka bez PP; Kopecká Přibyslava + Attila de Rancho de la Suerte (RTW); Semrád Daniel + Bella bez PP (BOC); Hampešt Martin + Silva bez PP (RTW); Hrubec Zdeněk + Drak Bohemia Terrano (AT); Graman Lukáš + Chelsea z Avarku (NO); Kupková Jana + Caylee Dourebrie (BRI); Jeřábková Julie + Rocky bez PP (BOC); Skokánková Tamara + Deuce Sparks of the Tempest (SHE)
ZPU1:
Vajsarová Jana + Bára z Měsíčního údolí (NO); Brabcová Ondřejka + Borneo z Měsíčního údolí (NO); Poslušná Radka + Delphy Alebasi Jílové (FCR); Poslušná Radka + Diamond Chico Wonderfull Dream (BOC)

Rozhodčí: Vladimír Kasl
více  Zavřít popis alba 
  • 28.10.2018
  • 105 zobrazení
  • 0
  • 00
Ukázky výcviku psů předvedli: Jana Vajsarová + BÁRA z Měsíčního údolí; Ladislav Tlustoš + COUDY Budíkovice; figurant: Daniel Suchopar
Kategorie: sportzvířata
více  Zavřít popis alba 
  • 24.8.2018
  • 47 zobrazení
  • 0
  • 00
Účastníci:
FPr2: Jiří Vladyka + Cid Bohemia Terrano (AT); ZM: Jaroslava Mikulecká + Ollie z Gumby (DB); ZVV1: Monika Markesová + Hestia Markies (NO); ZZO: Přibyslava Kopecká + Attila de Rancho de la Suerte (RTW); ZZO2: Eliška Maierová + Amálka České kouzlo (ČSP); BH: Blanka Kadlečková + Ellie od Zrzavé dračice (NO), Daniel Suchopar + Bestie Polabský Bull (NO); SPr1: Lenka Röschelová + Bailee Red Hurricane (NO), Radoslav Cangár + Ares Simko Morava (NO); SPr2: Ondřejka Brabcová + Borneo z Měsíčního údolí (NO), Magda Kuklíková + Brina Laeto Socii (NO)
Rozhodčí: Michaela Kuncová
Figurant: Daniel Suchopar
Kategorie: sportzvířata
více  Zavřít popis alba 
  • 29.4.2018
  • 50 zobrazení
  • 0
  • 00
Vystoupení ve vlašimském zámeckém parku.
Ukázky výcviku psů předvedli: Zdeněk Hrubec + DRAK Bohemia Terrano; Lenka Röschelová + INKA Sinensis Bohemia + BAILEE Red Hurricane; Daniel Semrád + BELLA; Vladimír Slabý + BERRY od Zrzavé dračice; Danuška Seidlová + JURINKA; Kristýna Herklocová + EBYGAIL Kogito Easter; Přibyslava Kopecká + SHEILA; Ondřejka Brabcová + BORNEO z Měsíčního údolí; Jaroslav Hrabal + DIX od Zrzavé dračice
figurant: Daniel Suchopar
moderátor: Blanka Kadlečková
Kategorie: sportzvířata
více  Zavřít popis alba 
  • 1.5.2018
  • 43 zobrazení
  • 0
  • 00
Ukázky výcviku psů předvedli: Zdeněk Hrubec + DRAK Bohemia Terrano; Miroslava Chramostová + INKA Sinensis Bohemia; Kristýna Herklocová + EBYGAIL Kogito Easter; Jana Vajsarová + BÁRA z Měsíčního údolí; Blanka Kadlečková + GERT z Vydří louky; Ladislav Tlustoš + COUDY Budíkovice; Jaroslav Hrabal + DIX od Zrzavé dračice; figurant: Daniel Suchopar; moderátor: Jaroslav Hrabal, Blanka Kadlečková
více  Zavřít popis alba 
  • 4.8.2018
  • 62 zobrazení
  • 0
  • 00
Vystoupení ve vlašimském zámeckém parku.
Ukázky výcviku psů předvedli: Zdeněk Hrubec + DRAK Bohemia Terrano; Lenka Röschelová + INKA Sinensis Bohemia + BAILEE Red Hurricane; Daniel Semrád + BELLA; Vladimír Slabý + BERRY od Zrzavé dračice; Danuška Seidlová + JURINKA; Kristýna Herklocová + EBYGAIL Kogito Easter; Přibyslava Kopecká + SHEILA; Ondřejka Brabcová + BORNEO z Měsíčního údolí; Jaroslav Hrabal + DIX OD ZRZAVÉ DRAČICE; figurant: Daniel Suchopar; moderátor: Blanka Kadlečková
Kategorie: zvířata
více  Zavřít popis alba 
  • 1.5.2018
  • 76 zobrazení
  • 0
  • 00
Účastníci:
FPr3: E. Kratochvílová + Rusty BPP (AUO); ZZO: M. Samcová + Arthur King Fransimo Bohemia (SBT); BH: L. Röschelová + Bailee Red Hurricane (NO); ZM: P. Kopecká + Attila de Rancho de la Suerte (RTW); ZVV1: J. Vajsarová + Bára z Měsíčního údolí (NO); J. Pýcha + Quinta Miss Jakoso (NO); IPO1: M. Kulíková + Brina Laeto Socii (NO); P. Kopecká + Sheila BPP (NO)
Rozhodčí: Martin Matoušek
Figurant: Pavel Drož
více  Zavřít popis alba 
  • říjen 2017
  • 85 zobrazení
  • 0
  • 00
Téma závodů - Podzim

Hlavní trať - ženy (cca 5 km):
1. SRCHOVÁ MICHAELA + PEDRO (15:50); 2. FABIÁNKOVÁ SIMONA + GAS (19:32); 3. WALLCON MARTINA + BRONX (19:37); 4. FÜRSTOVÁ PETRA + SMOKIE (19:41); 5. POHLOVÁ KATEŘINA + TOFÍK (21:00); 6. VÁCLAVOVÁ LINDA + MERCKX (22:25); 7. KLÍMOVÁ LENKA + SALÁM (22:47); 8. TOČEKOVÁ MARTINA + KIMI ( 24:26); 9. ČERVENKOVÁ KATEŘINA + JUKA (24:54); 10. NOVÁKOVÁ JANA + DAISY (26:01); 11. SAKHOVÁ RADANA + DAISY (38:30); 12. HLADKÁ TEREZA + PENY OD NEZDICKÉHO POTOKA (úraz)

Hlavní trať - muži (cca 5 km):
1. HLADKÝ JAN + ALLBLACK "OLLY" (15:20); 2. PISCHEK PAVEL + GAS (16:30); 3. ŠEBEK DAVID + DIXIE (19:25); 4. HLADKÝ JAN + SHELDON (19:43); 5. PORŠ MICHAL + GERO (22:55); 6. KEVICKÝ DANIEL + EBYGAIL KOGITO EASTER (27:28)

Začátečníci (cca 2 km):
1. SAKHOVÁ RADANA + PISCHKI (13:16); 2. CIRHAN ZDENĚK + SHEILA (21:08)

Začátečníci - děti (cca 2 km)
1. VESELÁ KATEŘINA + FANNY (9:37); 2. HOUŽVIČKOVÁ VERONIKA + ROBIN (11:28); 3. VÁCLAV PETR + MERCKX (11:36);
4. ŠMEJKALOVÁ ESTER + SAŠA (13:16); 5. WALLCON ALMA + BRONX (15:51)

Více: www.vlasimskem.webnode.cz
více  Zavřít popis alba 
  • 2.9.2017
  • 172 zobrazení
  • 0
  • 00
Vystoupení na dětském táboře.

Ukázky výcviku psů předvedli: Zdeněk Hrubec + DRAK Bohemia Terrano; Lenka Röschelová + INKA Sinensis Bohemia + BAILEE Red Hurricane; Marie Seidlová + BASSY od Zrzavé dračice; Gabriela Karaffová + EIKA vom Kinzigtal; Přibyslava Kopecká + SHEILA; Ondřejka Brabcová + BORNEO z Měsíčního údolí; Blanka Kadlečková + GERT z Vydří louky + ELLIE od Zrzavé dračice ; Daniel Semrád + BELLA; Ladislav Tlustoš + COUDY Budíkovice
figurant: Daniel Suchopar
moderátor: Jana Vajsarová
více  Zavřít popis alba 
  • 8.7.2017
  • 64 zobrazení
  • 0
  • 00
Neoficiální závody v poslušnosti pro účastníky kurzů.

Účastníci a pořadí:
1. místo - Daniel Semrád + Bella
2. místo - Jaroslav Machek + Brixx
3. místo - Marcela Jančíková + Kargo
4. místo - Tereza Horáková + Bady
"Rozhodčí" - Hrubec Zdeněk, Kadlečková Blanka
více  Zavřít popis alba 
  • 1.7.2017
  • 100 zobrazení
  • 0
  • 00
Závod proběhl dle kategorie ZZO, ZM, ZVV1 a ZVV1 dvojice (vše beze stop) + soutěž o nejsympatičtějšího psa :-)
Rozhodčí – Martin Matoušek
Figurant – Jiří Petrus

UMÍSTĚNÍ ZÁVODNÍKŮ:

Kategorie ZZO:
1. místo – Z. Hrube + Drak Bohemia Terrano (AT), 2. místo – P. Kopecká + Attila de Rancho de la Suerte (RTW), 3. místo – O. Brabcová + Borneo z Měsíčního údolí (NO), 4. místo – T. Valnohová + Lord z Jan-Ru (MK), 5. místo – K. Herklocová + Ebygail Kogito Easter (AUO), 6. místo – I. Vojtěchová + Atira z Mariánské bašty, 7. místo - O. Pilný + Dempsey (kolie dlouh. zlatá)

Kategorie ZM:
1. místo – I. Morávková + Ori Mania Bohemia (NO), 2. místo – L. Röschelová + Bailee Red Hurricane (NO), 3. místo – L. Volávková + Ira z Hromadného (NO)

Kategorie ZVV1:
1. místo – D. Kevický + Bruce od Zrzavé dračice (NO), 2. místo – M. Mašková + Cyrus Srdce Perly Bohemia (NO), 3. místo – J. Vajsarová + Bára z Měsíčního údolí (NO), 4. místo – P. Kopecká + Sheila bez PP (NO), 5. místo – V. Velebil + Akim bez PP (BOM), 6. místo – G. Karaffová + Eika vom Kinzigtal (RTW), 7. místo – M. Kuklíková + Brina Laeto Socii (NO)

Kategorie ZVV1 dvojice:
1. místo - J. Morávková + Hexa z Lomeckého polesí (NO), J. Fryč + Bonnie z Jirkova dvora (NO), 2. místo – M. Seidlová + Bassy od Zrzavé dračice (NO), J. Vajsarová + Charise od Vlašimské brány (NO), 3. místo – L. Chaloupková + Greisy Chali Star (NO), L. Chaloupková + Hexi Chali Star (NO)

Nejlepší poslušnost:
D. Kevický + Bruce od Zrzavé dračice (NO)

Nejlepší obrana:
D. Kevický + Bruce od Zrzavé dračice (NO)

Cena diváka - nejsympatičtější pes:
T. Valnohová + Lord z Jan-Ru (MK)

Putovní pohár získal:
D. Kevický + Bruce od Zrzavé dračice (NO)
více  Zavřít popis alba 
  • 27.5.2017
  • 150 zobrazení
  • 0
  • 00
Téma závodů - "Léto"

Hlavní trať - ženy + muži (cca 5 km):
1. TICHÝ FRANTIŠEK ARNIE 17:49
2. PORŠ MICHAL GERO 19:27
3. MARTÍNKOVÁ VERONIKA SÁRA 20:18
4. TOČEKOVÁ MARTINA KIMI 20:46
5. NOVÁKOVÁ KATEŘINA CID 20:53
6. GABRIELA NOVÁ AMARIDGE KISS´N¨GO (AMÍK) 22:45
7. BALCAROVÁ ROMANA BRITANY OF GOLD MIDLAND 22:49
8. VIDOVIČOVÁ HELENA HECTOR OD KŘEMÍLKA 26:28

Začátečníci (cca 2 km):
1. STRÁNSKÁ KATEŘINA KLAUDIE 10:01
2. PALASOVÁ ANDREA CASTIEL 11:06
mimo pořadí NOVÁ GABRIELA RIKI 9:31

Více: www.vlasimskem.webnode.cz
více  Zavřít popis alba 
  • 20.5.2017
  • 63 zobrazení
  • 0
  • 00
Vystoupení ve vlašimském zámeckém parku.
Ukázky výcviku psů předvedli: Zdeněk Hrubec + DRAK Bohemia Terrano; Lenka Röschelová + INKA Sinensis Bohemia + BAILEE Red Hurricane; Jana Vajsarová + CHARISE od Vlašimské brány + BÁRA z Měsíčního údolí; Danuška Seidlová + JURINKA; Marie Seidlová + BASSY od Zrzavé dračice; Kristýna Herklocová + EBYGAIL Kogito Easter; Gabriela Karaffová + EIKA vom Kinzigtal; Přibyslava Kopecká + SHEILA; Ondřejka Brabcová + BORNEO z Měsíčního údolí; Jaroslav Hrabal + DIX OD ZRZAVÉ DRAČICE; figurant: Daniel Suchopar
více  Zavřít popis alba 
  • 1.5.2017
  • 71 zobrazení
  • 0
  • 00
Vystoupení ve vlašimském zámeckém parku.
Ukázky výcviku psů předvedli: Zdeněk Hrubec + DRAK Bohemia Terrano; Lenka Röschelová + INKA Sinensis Bohemia + BAILEE Red Hurricane; Jana Vajsarová + CHARISE od Vlašimské brány + BÁRA z Měsíčního údolí; Danuška Seidlová + JURINKA; Marie Seidlová + BASSY od Zrzavé dračice; Kristýna Herklocová + EBYGAIL Kogito Easter; Gabriela Karaffová + EIKA vom Kinzigtal; Přibyslava Kopecká + SHEILA; Ondřejka Brabcová + BORNEO z Měsíčního údolí; Jaroslav Hrabal + DIX OD ZRZAVÉ DRAČICE; figurant: Daniel Suchopar
Kategorie: zvířata
více  Zavřít popis alba 
  • 1.5.2017
  • 122 zobrazení
  • 0
  • 00
Účastníci:
FPr2: J. Vladyka + CID Bohemia Terano (AT); BH: R. Poslušná + DELPHY Alebasy Jílové (FCR); Z. Hrubec + DRAK Bohemia Terrano (AT); K. Herklocová + EBYGAIL Kogito Easter (AUO); P. Kopecká + ATTILA de Rancho de la Suerte (RTW); R. Poslušná + DIAMOND Chico Wonderfull Dream (BOC); SPr1: M. Kuklíková + BRINA Laeto Socii (NO); SPr2: J. Vajsarová + BÁRA z Měsíčního úodlí (NO)
Rozhodčí: Jaroslava Mikulecká
Figurant: Daniel Suchopar
více  Zavřít popis alba 
  • 22.4.2017
  • 55 zobrazení
  • 0
  • 00

Nebyla nalezena žádná alba.

Aktivní od

16. října 2008

Pohlaví

neuvedeno

Datum narození

neuvedeno

Webová adresa

neuvedeno

Moji fanoušci na Rajčeti (sledují mě)

reklama